اطلاعیه جدید :

با توجه به اجرای مصوبه 266 ، از مورخ 16/09/96 سرویس شبانه رایگان تا اطلاع بعدی حذف شده است و کاربران می تواندد از سرویس اینترنت نامحدود استفاده کنند.

می توانید با عضویت در کانال تلگرام صبانت عضو بشوید و از جدید ترین تخفیها و خبرهای صبانت مطلع شوید و با همچنین می توانید با شمار تلفن صبانت به شماره 476262 تماس حاصل فرمایید

برای دیدن تعرفه جدید صبانت کلیک کنید

ثبت نام اینترنت

 

 


بسته شباهنگ چیست

شرکت صبانت به منظور ارج نهادن به نیاز ها وخواسته های مشترکین در کلیه سطوح مصرف ترافیک ، بخصوص ساعات شبانه (2 الی 7 صبح ) اقدام به طراحی و ارائه بسته های شبانه با مشخصات زیر تحت عنوان شباهنگ نموده است .

توضیحات تکمیلی :

1- بسته های شباهنگ بصورت 1، 3 ، 6 و 12 ماهه ارائه می گردد .
-2 بسته های شباهنگ بصورت مجزا از سرویس ارائه و قابل خرید می باشد .
3- ساعات بسته های شباهنگ بر اساس زمان بسته (1 ، 3، 6 و12 ماهه ) متفاوت و حداکثر می تواند تا 5 ساعت ارائه گردد .
4- بسته شباهنگ تنها برروی سرویس هایی ارائه می گردد که وضعیت شبانه آنها غیر رایگان بوده و برروی سرویس های نامحدود و غیر حجمی ارائه نمی گردد . درضمن درصورتی که سرویس مشترک دارای ساعات رایگان باشد بسته های شبانه در هنگام خرید به مشترک نمایش داده نمی شود و تنها این بسته ها (شباهنگ) جهت سرویس هایی که فاقد شبانه هستند نمایش و قابل خرید می باشند .
5- بسته های شباهنگ هم بصورت الکترونیک و هم بصورت غیر الکترونیک و با مبالغ مشخص قابل ارائه و خرید می باشند .
-6بسته های شباهنگ تنها قابل خرید و فعال سازی جهت مشترکینی بوده که وضعیت آنها در حالت بهره برداری می باشد و برای سرویس راه انداز رایگان ( 10 روزه 100 مگ ) قابل ارائه نمی باشد .
7- در هنگام خرید بسته های شباهنگ توسط نماینده و مشترک ، در صورتی که سرویس مشترک 1، 3 ، 6 و 12 ماهه بوده و وضعیت شبانه سرویس غیر رایگان باشد متناسب با دوره زمانی سرویس مشترک امکان خرید بسته شباهنگ وجود دارد به عنوان مثال اگر سرویس یک مشترک 12 ماهه و زمان باقی مانده آن از365 روز الی 187روز باشد، سیستم تنها اجازه خرید بسته شباهنگ 12 ماهه را می دهد و امکان خرید بسته شباهنگ 1، 3 یا 6 ماهه وجود ندارد . ( کمتراز 187 روز شباهنگ شش ماهه،کمتراز 94 روز شباهنگ سه ماهه و کمتر از 32 روز شباهنگ یک ماهه )
8- در هنگام خرید بسته شباهنگ حداقل زمان باقی مانده سرویس مشترک توسط سیستم مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که زمان سرویس مشترک از میزان مشخصی نسبت به زمان بسته شباهنگ خریداری شده کمتر باشد این پیغام (زمان باقی مانده سرویس شما کمتر از زمان بسته شباهنگ خریداری شده بوده و با انقضاء زمان سرویس بسته شباهنگ شما نیز منقضی می گردد ) جهت مشترک و نماینده فروش نمایش داده می شود و از نماینده و مشترک در این حالت خواسته می شود تا در صورت موافق بودن با این قانون دکمه تایید را ثبت تا سرویس جهت ایشان اعمال گردد .
9- در صورت برگشت بسته شباهنگ مبلغ قابل استرداد توسط سیستم به مشترک و نماینده برابر صفر می باشد.
10- در صورت لغو بسته شباهنگ که توسط مشترک در پنل کاربری امکان پذیر است، خرید مجدد بسته شباهنگ با توجه به شرایط زمانی سرویس میسر می باشد .
11- هم زمان امکان خرید بیش از یک بسته شباهنگ برای مشترک وجود ندارد .(رزرو ندارد)
12- با فعال شدن بسته شباهنگ ، سرعت مشترک در ساعات مشخص شده برابر سرعت اسمی سرویس بوده و در صورت عدم رعایت استفاده منصفانه گروه سرعتی مشترک کاهش و به سرعت پایه (سرعت پایه برابر 128Kb می باشد ) تغییر پیدا می نماید لازم به ذکر است مبنای مصرف منصفانه جهت هر بسته شباهنگ به ترتیب 1، 3 ، 6 و 12 ماهه متناسب با میزان حجم مشخص شده برای آن بسته بر طبق جدول ذیل می باشد .به عنوان مثال اگر مشترک یک بسته شباهنگ 12 ماهه با ساعت بهره برداری 2 الی 7صبح خریداری نماید می تواند با سرعت اسمی سرویس تا 155 گیگابایت اقدام به بهره برداری نماید و این در حالی است که اگر یک بسته شباهنگ 12 ماهه با ساعات بهره برداری 2الی 5صبح خریداری نماید امکان بهره برداری تا 100 گیگابایت برای مشترک فراهم می باشد .
-13 در صورت فعال سازی بسته شباهنگ توسط مشترک ترافیک بهره برداری شده در ساعات مذکور بصورت رایگان بوده و در صورت حساب محاسبه شده مشترک ،لحاظ نمی گردد .
14- درصورت خرید بسته شباهنگ نمایش اطلاعات سرویس مشترک از حالت ” فاقد شبانه”به حالت” دارای شبانه رایگان به شرط استفاده منصفانه ” تغییر می نماید که با برگشت بسته مذکور نمایش اطلاعات مجدداً به حالت ” فاقد شبانه “تغییر می نماید .
15- درصورتی که سرعت مشترک محدود گردد و مشترک خواهان بازگشت به وضعیت فاقد شبانه باشد میتواند از طریق پنل کاربری خود سرویس فعلی را لفو نماید و در این حالت گروه سرعتی مشترک به وضعیت اولیه باز می گردد .
16- با فعال شدن بسته شباهنگ این موضوع از طریق ارسال پیامک به مشترک اطلاع داده می شود

 

تلفن صبانت تهران :476262-021